Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyinden ‘Bana Sor’ Projesi

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi üniversitenin yeni öğrencilerine yardım etmek için gönüllülük esasına dayalı ”Bana Sor Projesi” yürütüyor.

Proje ile Çukurova Üniversitelilerden oluşan Bana Sor ekibi yeni kayıt yaptıran öğrencilere kayıt sürecinde yardımcı olacak.

Yeni kayıt yaptıran öğrenciler Merkez Otogar ve Yüreğir Otogarlarından karşılanarak Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen halk otobüsleri ile Balcalı Kampüsüne götürülecekler.

Kampüse getirilen öğrenciler kayıt alanında ekip tarafından karşılanacak. Burada Bana Sor ekibi yeni kayıt yaptıran öğrencilere kayıt sırasında yardımcı olacak, onların sorularını yanıtlayacak.

Yeni öğrencilere çay ve kahve ikramının ardından üniversite tarafından tahsis edilen servislerle merkez kampüsün tanıtımı yapılacak.

Aynı zamanda KYK yurtları önlerine stantlar açılacak. Yeni kayıt yaptıran öğrenciler burada yurtlar hakkında bilgilendirilecekler.

Üniversiteye kayıt işlemleri 3-7 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Kaynak: twitter.com/cukonseyi, facebook.com/cukonseyi

İlginizi çekebilecekler:

3 comments on “Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyinden ‘Bana Sor’ Projesi

 1. eda diyor ki:

  benim bu projeden kayıtı yaptırdıktan sonra haberim oldu yurt konusunda da kafam baya karışık yardımcı olabilir misiniz telefon numarası verirseniz daha iyi olur

  • editor diyor ki:

   7 Eylül 2012 tarihine kadar Balcalı Kampüsündeki kayıt alanına gidip burada bulunan öğrenci yurtları stantlarından bilgi alabilirsiniz.
   Adana’daki bazı öğrenci yurtlarının telefon numaraları ise şu haberde yer almakta: Adana’da Öğrenci Yurtları

 2. AYTEN diyor ki:

  BANA SOR PROJESİ DÜŞÜNCE OLARAK ÇOK GÜZEL FAKAT MAHRUMİYET ,TERÖR .ŞEHİR OLARAK TAM OTURMAMIŞ ŞEHİRLERDE BU PROJEYİ UYGULAMAK BAYAĞI ZOR, BULUNDUĞUNUZ ŞEHİR İMKANLARI KISITLI, GELİŞMEMİŞ , YETERLİ DEVLET YURDU YOKSA VE O YILDA ÖĞRENCİ KAPASİTENİZ 2500 KADAR ARTMIŞSA GELEN ÖĞRENCİ NE ÖZEL YURT NE DEVLET YURDUNDA YER BULAMIYORSA NE YAPACAKSINIZ BU PROJEYLE HANGİ ÖĞRENCİYE YARDIM EDECEKSİNİZ .BU PROJE TAM ŞEHİR HAVASINDA İMKANLARIYLA DÖRT DÖRTLÜK YERLER İÇİN GEÇERLİ OLABİLİR. İMKANLARI KISITLI OLAN YERLER İÇİN UYGUN DEĞİL BENCE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>